KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14334110
nr 1433 4110
Lasse Söderberg
(f. 1941), Sverige
Etsning, Signerad, PT, 1972, "på stranden". Bildmått: 48x33cm, yttermått inklusive ram: 62x45cm
Lasse Söderberg, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:58:28
100 kr
1.000 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
22 nov